MENU
(+90) 850 304 1336
Pts - Cuma: 09:00 - 17:00 C.tesi: 09:00 - 12:00 Pazar: Tatil

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :
Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 3 iş günü, Kapıda Ödemeli siparişiniz ise 7 İş günü içerisinde Kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse 0850 304 1336 müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da info@dusunurmuyuz.com adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

Bize ulaşamazsanız 0850 304 1336 numaramız WhatsApp numaramız olarak da kullanılmaktadır. WhatsApp numaramızdan da ulaşabilirsiniz.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz www.dusunurmuyuz.com yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.
 Geri satışa uygun olmalıdır.
• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, İç giyim ve mayoda üst grup kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.
• İç giyim alt çamaşırlarda, silikon sütyenlerde ve korselerde hijyen dolayısıyla değiştirme yapılmamaktadır.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

• Malzemeleri kargolarda kırılmayacak, eksiksiz göndermek zorundasınız. Kargoda hasar alan, eksik olan veya düzgün paketlenmemeden dolayı ürünlerde hasar veya geri satışına engel bir durum var ise İade veya değişim yapılamamaktadır.

• Kırık,çizik,montaj edilmiş, üzerinde montaj izleri vb durumları olan, kullanılan, paketi açılmış, kısacası müşterimiz olarak size gelmesini istemediğiniz malzemeyi bizde alamamaktayız.

İade, Değişim Adresi :   ŞAHSİ OLARAK GÖNDERİLEN KARGOLAR ALINMAMAKTADIR. Anlaşmalı kargomuz ile göndermelisiniz. Veya Müşteri ödemeli olarak gönderilen kargolar kabul edilmektedir.


Açık Adres :

Mehmet BAĞCIVAN 

Sahibiata Mahallesi Abdülmümin Sokak  No: 15 Meram/KONYA

Tel: 0850 304 1336
  

Sürat Kargo Cari Numaramız :  1214868453