MENU
(+90) 850 304 1336
Pts - Cuma: 09:00 - 17:00 C.tesi: 09:00 - 12:00 Pazar: Tatil

Soru & Cevap

Merhaba.

Bize 0850 304 1336 Numaramızdan veya Mesai Saatleri dışında da aktif olan 0850 304 1336 WhatsApp numaramızdan, veya iletisim@dusunurmuyuz.com'dan ulaşabilirsiniz.

Olabilir. Sonuçta burda satılanların tamamı Kul yapımı. Bozulur, kırılır vb...

Önemli olan nasıl ve ne şekilde olduğudur...

Ürünlerimizin tamamı (aksi ürünün içeriğinde belirtilmediği sürece) 2 yıl üretici veya ithalatcı garantisi altındadır. Biz sonuçta satıcıyız, birçok üründe ithalatcısı vardır. Ürünü siz kırıp, döküp, düşürme, ateşe atma, üzerinde top sektirme vb olmadı ise bizimle irtibata geçip garanti durumuna iletebiliriz. Fakat kullanıcı hatasından dolayı ürünün başına birşey geldi ise kusura bakmayın, bizimde yapabileceklerimiz sınırlıdır.

İnsanız, biz müşterilerimize ne kadar iyi davranmaya çalışsak da lütfen üzerimize gelmeyiniz. Mesela adam kamerayı almış montaj ederken kablosunu kesmiş kemirmiş, sonra şase yaptırmış gönderiyor garanti diye. Yapma arkadaşım, o riske giriyorsan arıza durumunda da riski göze al. Müşterilerimiz diyor "1 kamera altı üstü yapıverin" diye ama empati yapınız lütfen, sizin 1 kameranız bizim 100lerce müşterimiz. Hangi birinin altından kalkalım.

Velhasılı bizimle iletişime geçiniz. Siz üzerinize düşeni yaptığınızı inanıyorsanız Bizde gerekirse kargo, gerekirse yeni ürün vb. elimizden geleni yaparız emin olunuz.